головнаФестивальУмови перебування

Умови перебування

 

Правила перебування для відвідувачів фестивалю.

• Вхід на територію фестивалю дозволяється виключно за квитками або по запрошеннях.

• Усім відвідувачам будуть видані браслети згідно придбаних квитків, які вони зобов'язані носити до кінця фестивалю. Відсутність браслета з будь-яких причин унеможливлює доступ на територію фестивалю.

• Купуючи квиток на фестиваль ви автоматично погоджуєтесь з правилами перебування на фестивалі і зобов`язуєтесь їх виконувати.

• Відвідуючи фестиваль ви автоматично даєте дозвіл на всі види фото-, відеозйомок Вашої особи та використання цих матеріалів організаторами.

• Діти до 16 років допускаються на територію фестивалю згідно придбаного квитка та у супроводі дорослих (діти до 10 років включно - отримують право на безкоштовний вхід при пред`явленні відповідного документу).

• На фестивалі заборонено:

1. проносити на територію вибухові речовини, зброю (в т.ч. і «холодну»), алкоголь і наркотичні речовини, скляну тару та напої в ній, тварин тощо.

2. розпивати міцні спиртні напої (крім пива). Відвідування фестивалю в стані сильного алкогольного або наркотичного сп`яніння. Продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років, не здійснюється.

3. заїзд на територію фестивалю автомобілями, мотоциклами чи іншими транспортними засобами без дозволу організаторів (окрім транспорту персоналу та організаторів).

4. використовувати професійну фото- і відеотехніку без попереднього дозволу. Дозвіл надається за акредитацією. Детальніше про акредитацію на оф. сайті: http://tarasbulba-fest.kiev.ua/press/Accreditation/

5. несанкціонована торгівля на території фестивалю.

6. рекламна та промо- діяльність без попередньої домовленості з організаторами.

• За порушення цих правил, організатори залишають за собою право вимагати у порушника покинути територію фестивалю без відшкодування вартості квитка.

• Організатори не несуть відповідальності за збереження особистого майна відвідувачів та збиток, завданий відвідувачам внаслідок недотримання норм громадського порядку, техніки безпеки, правил заходу та інших норм поведінки тощо.