головнаАрхів новин 2012Презентація дебютного альбому гурту...

Архів новин 2012

 

Презентація дебютного альбому гурту „РІПЛЕЙ” (Гран-прі -фестивалю "Тарас Бульба - 2012")

 

Цього року фестиваль «Тарас Бульба» відкрив ще одне нове ім’я в українській рок-музиці - гурт «Ріплей». Це доволі молода команда з міста Луцьк (заснована в листопаді 2010 року), яка створює музику в стилі інді-рок. 9 грудня цього року в одному з пивних клубів м.Луцьк відбудеться презентація їх першого дебютного альбому.

Фронтвумен гурту дівчина на ім'я Маргарита чудово доповнює склад команди, в якій Олександр Дроздов (барабани), Дмитро Лазарев (гітара),  Артур Черчик (бас-гітара), Петро  Свіст (клавіша), Вуяс Олена (менеджер). До речі, назва гурту «Ріплей» трактується як «гра з Рітою»...


 Незважаючи на те, що команда «Ріплей» досить молода, можна сказати навіть, юна, гурт уже брав участь в багатьох музичних заходах, таких як «ФОРПОСТ DJUICE-турі», Музичний Fестиваль «Квартирник», Всеукраїнський акції «Серце до Серця». За плечима гурту біля 50 концертів, присвячених Дню молоді, Дням міст в Рівному, Радивилові, Нововолинську, Володимир-Волинську, Ковелі, Червонограді, Сокалі, Рогатині, Моршині, Славську, Трускавці.

«Ріплей» - учасники фестивалю «Рурисько»,  "Володимир", "Бандерштат",  «Кордон 835», лауреати ІІ премії Міжнародного фестивалю "Молода Галичина", володарі гран-прі фестивалю "Тарас Бульба-2012". Також учасники музичного телемарофону, який увійшов до книги рекордів Гіннесса -  "Пісня об"єднає нас" на Першому національному телеканалі. 

Колектив виступав на одній сцені з такими відомими гуртами, як «Тартак», «Скрябін», «ТМНК», «Кому Вниз», «О.Торвальд», «Kozak System», «Моторолла», «Ролікс», «Антитіла», «Кораллі», «Димна суміш», «Гапочка», «Крихітка», «Mad Heads», «Мандри», «Rock-H», «Мері» та інші.

-         Інді-рок – це жанр альтернативного року, що походить від слова «незалежний» (independent). В цьому стилі музики  надається повна свобода для дослідження і експерименту із звуком, емоціями або лірикою. Чому саме такий стиль?

-         Ми обрали саме такий жанр, бо його визначення максимально правильно описує наш напрямок творчості - ми при написанні своїх пісень притримуємось повної свободи, відносно того, що ми робимо, за рахунок чого кожна пісня не схожа на попередню. Кожен з нас має різні музичні вподобання і хоче втілювати їх у нашій музиці. Але в той же час, ми маємо спільну точку дотику, якою і є музика «Ріплею».

-         Ваша музика дуже різна по структурі - водночас проста і таємнича, емоційна і меланхолійна. Але у репертуарі переважно лірика. Хто автор пісень і що (чи хто) надихає на їх створення?

-         Автором текстів є наша фронтвумен Маргарита Тишкевич. Музику пишемо разом на репетиції. На створення музики нас надихають життєві емоції і переживання, адже в цьому і полягає сенс музичної діяльності. Музикою можна передати те, що не можна передати словами, але для цього треба бути максимально щирими в її написанні. Тому пісні виходять такими чи іншими відповідно до  якихось конкретних переживаннь, які турбують автора на момент написання.

-         Яку свою композицію вважаєте «хітовою»?

-         Нам було важко визначитись, адже ми радились з багатьма людьми, які розуміються в музиці. І на наш подив їхні думки дуже різні. Проте, ми плануємо в найближчому часі випустити сингл і відеоролик на одну з наших найновіших пісень "Спогад", яка, сподіваємося, стане хітом.

-         Які маєте перемоги на музичних конкурсах?

-         Ми приймали участь тільки в двох фестивалях на конкурсній основі – це «Тарас Бульба 2012», де ми здобули Гран-прі та «Молода Галичина», звідки ми повернулись з другим місцем. Також ми пермогли в інтернет голосуванні від "Є радіо", де нашими конкурентами були одні з найвідоміших команд України.

-         «Музичні» плани…

-         Зараз ми активно гастролюємо західними містами України, працюємо над матеріалом для нової платівки, а також готуємо багато сюрпризів, про які згодом.

-         На фестивалі «Тарас Бульба» вперше? Чи були колись у  якості глядачів (чи учасників)?

-         Частина учасників нашої команди відвідували фестиваль ще в свої зовсім юні роки, а частина були на ньому вперше. В якості учасників - всі вперше, крім нашого клавішника Петра Свіста, який в минулому році брав участь у фестивалі.

-         З якими враженнями повернулися з фестивалю «Тарас Бульба»?

-          Були приємно здивовані, коли почули, що наш гурт переміг. Безмежно раді і тому факту, що веземо перемогу в рідні краї. Від самої участі у фестивалі отримали задоволення. Маємо бажання приїхати наступного року вже в якості гостей.

-         Чи випробували приз, який отримали за здобуту перемогу у фестивалі?

-         Справедливо зізнаємося, що приз (дві колонки та мікшер «MACKIE») ми вважаємо «подарунком долі». Для такої молодої команди як ми – це дуже доречно. Дуже вдячні організаторам, спонсорам, а також поважному журі, що довірили нам першість. Це честь для нас.

-         Побажання фестивалю від гурту «Ріплей»...

-         Фестиваль є ровесником незалежної України і це є дуже поважно. Для розвитку української музики важливе існування фестивалів, які спрямовані на популяризацію вітчизняної молодіжної культури і сприяють піднесенню української національної ідеї. Тому, фестивалю «Тарас Бульба»  бажаємо процвітати надалі.Подмигивает