головнаАрхів новин 2013Пішов з життя відомий український...

Архів новин 2013

 

Пішов з життя відомий український звукорежисер Олег Ступка

Вимкніть звук... у хвилину скорботи і пам'ятті

10 червня на 61 році життя після довготривалої хвороби у вічність відійшов відомий український звукорежисер, президент Київської міської творчої спілки виробників відеограм і фонограм Олег СТУПКА. Поховання відбудеться сьогодні на Байковому кладовищі Києва.

Stupka

В його творчому активі - сотні записів з найкращими майстрами оперного мистецтва і естради. До звукорежисури Ступка прийшов після тридцяти років. Працював в Укрконцерті, пізніше потрапив у Республіканський дім радіоефіру та звукозапису. В принципі, саме звідти починається його головний кар'єрний трамплін.
Українську музичну культуру неможливо уявити без вкладу такого професіонала. Мало хто знає, що Олег Ступка доклав чимало зусиль і брав участь у відкритті минулого року єдиного в своєму роді (на території СНД) Одеського музею звуку.
"Музика - найінтернаціональніше мистецтво. Але, звісно, гени конкретного народу, конкретної землі усе одно скажуть своє у твоєму світовідчутті, у твоєму переданні музики душі - нехай то буде американський джаз, чи класична музика. І це також внесок у світову культуру зі своїм оригінальним обличчям і особливим особистісним відношенням до світу прекрасного", - Олег Ступка під час інтерв'ю журналісту Інформаційного агенства культурних індустрій.
У 1993 році Олег Ступка був у складі журі фестивалю "Тарас Бульба", а в 2012 - головним звукорежисером. Нагадаємо, що цього року він також мав бути разом з нами під час фестивалю, але сталося непоправне.

Оргкомітет рок-фестивалю "Тарас Бульба" висловлює щирі співчуття колегам, рідним та близьким з приводу важкої втрати. Нехай світла пам' ять про Олега Ступку буде в наших серцях.