головнаАрхів новин 2013Гран-прі рок-фестивалю “Тарас Бульба...

Архів новин 2013

 

Гран-прі рок-фестивалю “Тарас Бульба 2013” отримав гурт “YOUCRANE”


Склад гурту:
Констянтин Шелудько (вокал, гітара)
Роман Прокопенко (клавішні, бек-вокал)
Сергій Анісенко (бас-гітара)
Олексій Бережний (барабани, перкусія)

Гурт під назвою "YouCrane" (з англійської мови назва колективу перекладається як "Ти журавель", а звучить - як назва рідної країни) вперше виступив на фестивалі "Гніздо" 2008 року, хоча, колектив існував вже 9 років. Після цього було проведено багато концертів у клубах Києва, а також у Львові та Хмельницькому, плюс виступи на фестивалях "Свірж" 2009 та Barwy Ukrainy 2010 у польському місті Rzeszow.
З осені 2010-го хлопці з "YouCrane" почали роботу над дебютним альбомом, продовжуючи концертну діяльність, та працюючи над відеографією (було знято 4 відеокліпи).
"YouCrane" починають потроху з'являтися на радіо, пісня "Коли ми будем знайомі" потрапляє в ротацію на Хіт-FM.
А наприкінці 2012 року мистецька агенція "Наш формат" випускає перший альбом "Коли ми будем знайомі", а гурт збирає речі та їде вітати поляків з Новим роком, цього разу в місто Radom.

Цього року гурт "YOUCRANE" (м. Київ) здобув першу свою серйозну перемогу - Гран-прі рок-фестивалю "Тарас Бульба 2013" та отримав сертифікат на придбання товару на суму 10 тисяч грн. від призового спонсора - мережі супермаркетів музичних інструментів «Музторг».

- До останнього не вірилося, що переможцями обрали нас, бо ж серед інших конкурсантів також були гідні претенденти, - поділився своїми враженнями з кореспонтентом газети "Наше дзеркало" бас-гітарист гурту Сергій Анісенко.

приз