головнаНовиниЗ нагоди Дня народження Миколи Гоголя...

Новини

 

З нагоди Дня народження Миколи Гоголя прихильники фестивалю зібралися на стадіоні "Спартак".

З нагоди Дня народження Миколи Гоголя прихильники фестивалю зібралися на стадіоні "Спартак".

1 квітня на стадіоні «Спартак» дубенчани зібрались на суботню толоку. Приводів було чимало. Прихильники українського року день розпочали прибиранням території. Музиканти, волонтери, працівники міськради, оргкомітет фестивалю і просто небайдужі дубенчани прибирали прилеглу територію біля стадіону. В обід смакували кулішем від громадської організації Дубенська січ. Потім відбулися козацькі розваги: перетягування канату, кидання ядра, вправи на швидкість та витривалість тощо.
Цього року фестивалю виповнюється 26 років. Саме з цієї нагоди біля входу стадіону народний депутат України Олександр Дехтярчук та Дубенський міський голова Василь Антонюк посадили 26 дубочків.
І на завершення найвитриваліші святкували день народження Миколи Гоголя. Найприємнішим підсумком дня став виступ гуртів та музикантів: Віталія Міщука, Богдана Чепелєва, Олега Мінчука, гурту «Екзюпері». Атмосфера була настільки дружньою та приємною, що навіть заступник Дубенського міського голови Василь Скринчук взяв до рук гітару і виконав авторську композицію.
Та родзинкою вечора став акустичний виступ гурту «Вій». Дмитро Добрий-вечір з друзями подарували чудовий настрій та атмосферу справжнього, дружнього українського року.
Тож день видався насиченим і продуктивним. Дякуємо всіх, хто провів вихідний разом з нами і приєднався до акції "Чисто Бульба". Особлива подяка народному депутату Олександру Дехтярчуку та меру міста Дубна Василю Антонюку за підтримку і фінансову допомогу.