головнаНовиниСТАРТУЄ ВІДБІР УЧАСНИКІВ НА...

Новини

 

СТАРТУЄ ВІДБІР УЧАСНИКІВ НА ФЕСТИВАЛЬ «ТАРАС БУЛЬБА-2017»!

СТАРТУЄ ВІДБІР УЧАСНИКІВ НА ФЕСТИВАЛЬ «ТАРАС БУЛЬБА-2017»!

УМОВИ ВІДБОРУ учасників через конкурсну частину фестивалю.

1. На фестиваль буде відібрано загалом 14 гуртів.

2. Квота публіки - 3 гурти - проходитимуть відбір шляхом голосування у мережі.
▪ Спочатку, з 3 по 30 квітня, відбудеться голосування на сайті фестивалю. Гурт, який за результатом цього голосування набере найбільшу кількість голосів, буде запрошений на фестиваль. Голосувати можна буде лише за умови наявності у користувача облікового запису у ВК або ФБ за посиланням:
http://tarasbulba-fest.kiev.ua/voting/
▪ 20 найкращих гуртів за результатами цього голосування (окрім його переможця) будуть змагатися далі. З 1 по 10 травня пройде голосування серед цих команд у нашій офіційній спільноті у ВК. Гурт, який набере найбільшу кількість голосів у цьому голосуванні отримає право виступити на нашому фестивалі.
▪ Ще один учасник буде відібраний за результатами голосування на нашому офіційному каналі YouTube (з 1 квітня по 10 травня). Гурт, кліп якого там набере найбільшу кількість лайків, буде запрошений на фестиваль (дизлайки ігноруються). Наш канал розміщується за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UC9So0lt74FEuLqG82N7v..

3. Решта 11 команд будуть відібрані компетентним журі у складі: Віталій Міщук, Влад Ляшенко, Олексій Казанцев, Юрій Журавель, Олександр Піпа, Денис Плахтій.

4. Остаточний результат відбору серед конкурсантів буде оприлюднений по закінченню голосування.

5. Гурти, які "накручуватимуть" голоси - будуть зняті з голосування і матимуть змогу потрапити на фестиваль тільки за рішенням журі.

Підтримай СВОЇХ, проголосуй за улюблений гурт!