головнаНовини14 команд буде змагатися у...

Новини

 

14 команд буде змагатися у конкурсній частині фестивалю «Тарас Бульба»

Завершився відбір до конкурсної частини фестивалю «Тарас Бульба-2017». З моменту заснування і до сьогодні головна ідея фесту залишається незмінною - це підтримка молодих гуртів.
Цього року до відбіркового етапу було допущено 128 молодих гурти з різних куточків України. Заявки подали команди зі Львова, Кропивницького, Києва, Черкас, Ужгорода, Сум, Харкова, Чернігова, Одеси, Чернівців, Дніпра, Запоріжжя, Тернополя, Вінниці, Кривого рогу тощо. Фестиваль знову об'єднує всю Україну!
Відбір учасників проходив у 5 етапів. Гурт «Брати Станіслава» набрав найбільшу кількість голосів під час голосування на офіційному сайті фестивалю http://tarasbulba-fest.kiev.ua/voting/. Крім того, до наступного етапу було допущено ще 20 команд. За підсумками голосування на офіційному пабліку фестивалю у ВК переміг сумський гурт "DK,DANCE".
На офіційному каналі фестивалю у Youtube кліп гурту Riverland «Ой, єсть в лісі калина» набрав найбільшу кількість вподобайок і також запрошений до участі у конкурсній частині. Ще 11 гуртів відібрали журі.

В цілому до участі у конкурсній частині фестивалю «Тарас Бульба-2017» допущено 14 гуртів:

Брати Станіслава (Івано-Франківськ)
Riverland (Дніпро)
DK,DANCE (Суми)
BeTwins (Київ)
Man-Gust (Рівне)
Zwyntar (Київ)
ЕТНОXL (Рівне)
Гримить (Львів)
Женя Скрудж (Чернігів)
Звуковий Психоз (Коростишів)
Cthulhu Rise (Київ)
DSPLY (Київ)
OMANA (Київ)
SHKLO (Харків)