головнаНовиниTHE CRABS - на альтернативній сцені...

Новини

 

THE CRABS - на альтернативній сцені фестивалю "Тарас Бульба 2017".

Гурт THE CRABS утворився в кінці 90-х років як саркастичний проект музикантів різних рівненських команд таких як Los Dinamos, Мертва Зона, Шмелі, Admiral Benbow. На початку діяльності гурт просто розважався музикою задля власної втіхи, часто музично знущаючись над «зірками» українського та імпортного шоубізу. Але відчувши неабиякий інтерес до своєї діяльності з боку публіки та критики, перейшли до серйозної концертної та студійної роботи. Безліч фестивалів, концертів, клубів, змін складу, бурхливе приватне життя виробило певний стиль та імідж безкомпромісних фріків, які зажди в опозиції до системи та любої форми поп-музики.

The Crabs це цілий рух, який розповсюдився по всьому світу, а гурт, що стоїть на сцені це лише вершина величезного айсбергу ,який прихований від загалу. Наші люди крутять вініли на острові Ібіца, творять модний бізнес в Лос-Анджелесі, організовують українську громаду у Парижі, розвивають культуру в Австрії, грають на барабанах в Токіо. Двоє учасників The Crabs воювали на Сході України.
Стилістичною основою їх музики є rock`n`roll, rap, blues, funk з відвертою лірикою. Тексти пісень для крабів мають особливе значення і їх написанню надається значна увага, адже хлопці вважають своєю метою донести до народу світлі ідеї свободи, любові, братерства і війни із силами зла.

Кожна пісня, кожен рядок, кожна літера в пісні мають глибинний сенс і виважені.

The Crabs - виступлять на альтернативній сцені фестивалю "Тарас Бульба 2017".