головнаНовиниАртем Полежака Євгенія Чуприна у...

Новини

 

Артем Полежака Євгенія Чуприна у рамках проекту ЛЮТА СПРАВА на фестивалі "Тарас Бульба 2017".

ЛЮТА СПРАВА на фестивалі "Тарас Бульба 2017"

14-16 липня мешканці й численні гості міста Дубно матимуть нагоду поспілкуватися з хуліганським київським видавництвом Люта Справа та його гідними представниками - відомими поетами Artem Polezhaka та Євгенія Чуприна , які діятимуть злагодженим дуетом і всім покажуть, що таке слем. Це дійство відбудеться в межах рок-фестивалю «Тарас Бульба».

Артем Полежака - яскравий та непересічний поет-сатирик, найкращий український слемер, лауреат Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка. На його тексти писали пісні «Kozak System», Орест Лютий, «Телері», «Бумбокс». 2011 року він разом з гуртом «Барабас» випустив диск «Весна. Любов. Полежака». У 2016-го «Люта справа» видала збірку віршів Полежаки «Стіхи о жизні», яку літературні оглядачі назвали головною поетичною подією року і весь наклад якої був майже одразу розкуплений шанувальниками.

Євгенія Чуприна - епатажна поетеса, драматургеса, акторка. Переможиця багатьох слемів, вокалістка й авторка текстів панк-гурту «Вапно», характер нордичний. Членкиня українського відділення ПЕН-клубу, Національної спілки письменників України, авторка кількох поетичних збірок, зокрема «У хаті, де не працює санвузол» («Каяла», 2016) й «У шубі на стиглому тілі» («Люта справа», 2017)

«Люта справа» - видавництво, яке було створено, щоби підтримати нетипову, незвичну, прогресивну літературу. Воно вперше заявило про себе на Майдані, розмістивши свої банери на стінах вже легендарного Мистецького Барбакану.
«Люта справа» не обмежується рамками українського письменництва, а вважає себе частиною світового мистецького процесу. Вона видає книжки українською, білоруською та будь-якими іншими мовами; працює з художниками, які живуть в різних країнах світу. Видавництво працює з будь-якою лексикою, коли це художньо виправдано.