головнаНовиниЧерговий учасник...

Новини

 

Черговий учасник літературно-мистецької сцени - проект "ІНТИМНА ПОЕЗІЯ ПІД БАЯН" (Марко Терен, Юлія Баткіліна та Кассандра Рімскі).

Одним з учасників літературно-мистецької сцени стане проект "Інтимна Поезія під Баян" Марко Терен, Юлія Баткіліна та Кассандра Рімскі у супроводі гурту П@П@ Карло з Борисом Севастьяновим в акустиці.

Трохи про учасниць.

Кассандра Рімскі. Ходять чутки, що насправді вона румунська циганка, що навчилася говорити з дикими тваринами, коли жила у горах Трансільванії. Викладачка з коньякопиття та ковбасоїдіння. Журналістка, поетка, перформансистка. Переможниця Кальміюса 2016 у номінації «поезія». Майстриня костюмованого літературного перформансу, працює у жанрах нуар та неонуар. З шоу «Птеранофобія», «Як Ісус хіпує», «Листи Ґанді» брала участь у багатьох фестивалях України.

Марко Терен - завзята поетка, старанна письменниця, авторка двох книг, представниця літературного угрупування NETWORчі, членкиня (вона обожнює це слово) спілки письменників України. Абсолютна мрійниця та цілковита фантазерка із зеленими очима та грандіозними планами на майбутнє.

Юлія Баткіліна. Найважчим здобутком вважає сотню резюме про себе, бо це таки найважче і неможливе :)) Авторка чотирьох книг, двох прозових і двох поетичних, представниця літературного об'єднання Networчі. Ночами пише вірші, висячи вниз головою, і ранком має червоні очі. Але це секрет.

Проект - це своєрідний діалог між Чоловіком та Жінкою, поєднання поезій та музики.
Вишукана жіноча лірика та іронічний чоловічий Баян гармонійно поєднуються у Всесвіт.