головнаНовиниЖУРІ фестивалю "Тарас Бульба 2017".

Новини

 

ЖУРІ фестивалю "Тарас Бульба 2017".

ЖУРІ фестивалю "Тарас Бульба 2017"

ВЛАД ЛЯШЕНКО - один із засновників лейблу "ІншаМузика", радіо Radio Submarina, співорганізатор низки фестивалів і премій, концертний директор кількох київських клубів, менеджер рок-гуртів, у тому числі Stoned Jesus.

ЮРІЙ ЖУРАВЕЛЬ - лідер гурту OT VINTA, художник, мультиплікатор, автор книг і графічних новел, активіст.

ОЛЕКСІЙ КАЗАНЦЕВ - фронтмен і незмінний учасник одного із перших українських панк-гуртів "Брем Стокер", також виступає у складі "Татух" та інших груп, власник студії звукозапису "Iндюк Рекордз", саунд-продюсер, експерт з похудіння, інтернет-троль.

ОЛЕКСАНДР ПІПА - співзасновник і автор пропозиції щодо назви гурту "Воплі Відоплясова", учасник гуртів "Борщ" та Atraktor, давній друг фестивалю.

ДЕНИС ПЛАХТІЙ - генеральній директор компанії АТ Трейд-МузТорг.

ВІТАЛІЙ МІЩУК - людина, яка у далекому 1991 році заснувала фестиваль "Тарас Бульба" - перший рок-фестиваль Незалежної України. Лідер та засновник гурту ЕНЕЙ.

ОЛЕКСАНДР ДОРОШЕНКО - інженер-конструктор, новатор, засновник, ідеолог і власник фабрики Universum Guitars. Розробник унікальної методики проектування музичних інструментів у Золотих пропорціях. А також автор великої кількості запатентованих пристроїв, систем та інших елементів, якими оснащені електрогітари «Universum Guitars».
Саме гітару, яку спроектовано та виготовлено на фабриці «Universum Guitars», отримає гітарист гурту, який переможе на фестивалі цього року.